Reisiblogid Travellerspoint-is

Esimene kokkupuude joogaga

semi-overcast 32 °C

Üle pika aja taas olen siis jõudnud siia blogisse. Uskumatu, kuidas vahepeal on aeg lennanud. Nagu pealkirigi ütleb, siis käesolev postitus tuleb teemal "Kuidas me Janaga joogas käisime". Vahepeal oli siin üks Eesti tüdruk üle poole aasta oma lapsega, kes läks Eestisse tagasi. Enne äralendu pistis ta Janale pihku ühe jooga klubikaardi ning ütles, et tal veel seal 7 korra krediiti alles.

Alguses ei äratanud see mingeid tundeid, kuna minu arvates oli see jooga üks igav mediteerimine ning ka Jana sõnul kui ta Eestis korra joogatunnis oli käinud, pidi ta seansi ajal mitu korda magama jääma. Kuid siiski ükspäev otsustasime, et ah mis seal ikka, läheme proovime ära, kuna pealegi tasuta ju ikka :)

Tegemist oli sellise väga modernse ning alles vähem kui aasta vana rajatisega. Lähemalt sellest klubist saate lugeda nende kodulehelt: Abbysan Yoga. Suur vastuvõtusaal, ilus sisekujundus, hubased riietus- ja pesuruumid ning loomulikult kõikidele euronõuetele vastavad joogaruumid. Igati meeldiv vahepala.

Terve klass oli tüdrukuid täis ning mina olin see ainuke tõrvatilk meepotis, kuid mind see ei häirinud :) Ahjaa, treener oli ka mees...Indiast. Ma olin igati häälestunud selleks, et nüüd tuleb üks tunnike mõnusalt lesida erinevates poosides, silmad kinni ning mediteerida. Kuid oh ei...ja läks lahti. Ühesõnaga oli tegemist suht aeroobse treeninguga, kus eriti silma kinni panemiseks ega veel vähem mediteerimiseks aega ei jäänud :) Trenni...eee..see tähendab jooga lõppedes oli nahk korralikult märg ning lihastes selline tunne, nagu poleks aastaid trenni teinud (reaalsus on see, et viimased 4 aastat on regulaarselt trenni tehtud).

Kõige mõnnam üllatus ootas meid hommikul ennast voodist välja ajades, kui lihased olid öö jooksul mõnuga ennast krussi tõmmanud ning valutasid igast ilmakaarest :) Sai siis kohe jõusaali joostud ja midagi peale pingutatud, kuid njah ega see eelmise õhtu "jooga" oli omad jäljed jätnud :)

Tegelikult on joogal palju erinevaid vorme ning meie käisime algajate tunnis. Edasijõudnute tundides pidid nad pea peal seisma, spagaate viskama ning ennast ebaloomulikesse asenditesse painutama...eks paistab, kas ka meie sinnamaani kunagi jõuame. Järgmine tund on meil juba teisipäeval, niiet eks siis pastab mis saab.

Päikest!

Kirjutas phuketis 07:27 Sildid Thailand Tagged health_and_medicine

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login