Reisiblogid Travellerspoint-is

Pulma-aastapäev järjekorranumbriga 10

sunny 37 °C

Nüüd siis oleme oma kalli Janaga jõudnud sellesse punkti, kus oleme olnud abielus täpselt kümme aastat. See on olnud uskumatult põnev ja ilus aeg, mis on täis olnud värvikirevaid sündmusi ning unustamatuid hetki. Selle aja jooksul on juhtunud nii mõndagi. Meil on kaks last, kellest üks saab järgmine aasta juba kümne aastaseks, me elame Taimaal ning teame juba kuidas hieroglüüfe kirjutatakse. Uskumatu!!!!

Igatahes neljas august algas minu jaoks suht rutiinselt, kui seadsin sammud jälle trenni poole ning tund aega väsitavat BodyPumpi ootas ees. Peale rassimist kangidega ning aurusaunatamist ootas mind parklas ees Jana, kes mul siis nööbist kinni võttis ning Sapah Hini viis. See on ilus rannapromenaad Phuket Townis. Seal laotas ta laiali linad ning korraldas mulle väga romantilise pikniku koos maasikate, vahukoore, erinevate snäkkide ning loomulikult veiniga. See oli väga lahe üllatus ning igati meeldiv algus meie päevale.

Seejärel seadsime koos sammud Island Herbal Spasse, kus lasime ennast aromaatsetel aurudel hellitada aurusaunas ning lõpuks lebasime koos vilunud massööride käe all massaazilaual. Kõik oli täiuslik.

Edasi oli päev jõudnud nii kaugele, et varsti tõime ära lapsed ning viisime nad meie sõprade Ardi ning Birgiti juurde Nai Harni ning ise kimasime Patongi sööma. Söögikohaks oli valitud meil Baan Yin Dee restoran Patongi mäenõlval, kus avanes ilus vaade kogu Patongi lahele. Kuna polnud seal varem söönud, siis olime veidike ebalevad toidu kvaliteedi osas, kuid lõpptulemus oli suurepärane. Kõik valitud road olid suurepärased ning viisid keele alla. Samuti oli teenindus ekstraklass ning kokteilid isuäratavad.

Kui väljas oli päike juba loojunud, siirdusime edasi Phuket Simon Cabaret vaatama, mis jättis meile väga hea mulje. Kuna siin Phuketil ei ole palju kohti, kus mingeid kultuurielamusi saada, siis polnud meil palju valikut kuhu minna. Olles varem lugenud Simon Cabaret kohta erinevaid arvustusi, polnud need just kõige positiivsemad, kuid lõpuks tuli välja, et kava oli just uuendatud ning kogu etendus oli väga värvikirev ning kohati isegi naljakas. Kostüümid olid võrratud, lavakujundus annab silmad ette paljudelegi teatritele ning kõigest sellest tulenevalt oli kogu saal ka puupüsti täis. Juba mitmeid päevi ette oli pileteid raske saada niiet kõikidel huvilistel tuleks aegsasti piletid ära broneerida. Piletihind oli kõige muu turismindusega võrreldes Phuketil väga soodne (meie maksime 500 bahti pileti eest, kuid sõltuvalt ostukohast ning sisalduvatest lisaväärtustest võib see olla kuni 1000 bahti). Loomulikult ei saa etenduse kvaliteeti võrrelda Broadway tasemega, kuna esinejad maigutasid enamasti suud ning nende näitlejameisterlikkus ei küündinud väga kõrgele tasemele. Siiski oli see igati sobilik Phuketile ning midagi eriti palju teistsugust olekski mõtetu soovida. Omas elemendis võrratu kultuurielamus :)

Meie kümnes pulma-aastapäev oli väga armas, teguderohke ning me saime koos mõnusalt aega veeta, mis tegelikult ju ongi peamine. Kuigi me ju oleme iga päev koos ja teeme kõike koos, siis oli see mõnus vahepala, mis meid argipäeva rutiinist eemale tõmbas ning palju emotsioone pakkus.

Kui keegi pole veel näinud, siis siit võite vaadata meie 10ndaks aastapäevaks valmistatud väikest videot. VIDEOT VAADAKE SIIT.

Päikest!

Kirjutas phuketis 02:47 Sildid Thailand Tagged events

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Kommentaarid

Palju aastaid veel ja veel.ps.ilus video

autor jaak

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login