Reisiblogid Travellerspoint-is

Natuke ajaks Teid kadedaks...

sunny 33 °C

Kuna nö. ametlik jaanilaupäev möödus meil oma ajutise korteri rõdul veini nautides, siis järgmisel päeval pärast majaotsinguid ja mõnusat laineteshullamist Kata Beachil otsustasime teha võikese grilliõhtu Tarmo ja Inga korteri katusel. Grilli omamine siin riigis on tegelikult suht suur luksus, kuna tavaline "ufo" pisike grillike maksab poes oma 3000 bahti ja veica suuremate viledega gaasigrill juba üle 15000 bahti ning söest rääkimata, kuna koti eest tuleb välja käia juba ca 200 bahti. Niiet ärimehed...business plan missugune :)

Ühesõnaga siis sai küsitud nende maja all "bossi" mängiva tegelinski käest luba üleval katusel grillida, kuid see ei saanud eriti mütsigi aru ning vangutas vaid pead, et grillida me ei saa. Otsustasime siis päeval Tescost ostetud kanakoivad panni peal ära praadida ning õhtu möödus siiski seal katuseterrassil. Grillimine pidi seekord küll ootama-

Täna hommik algas retkega turule, kus sai shopatud kalasaadusi. Ostsime ühe Red Snapperi, ühe Tama (saime pärast selle kala nime teada alles) ja siis hunniku värskeid krevette ning salatimaterjali. Need viisime ühte dzunglis asuvasse võrratu vaatega restosse, kus omanik lubas meile sellest õhtuks vaaritada ja grillida mega õhtusöögi. Edasi liikusime mööda Phuketi läänekallast Yanui Beachile, kus sai nahavärvi mõne tooni võrra tumedamaks küpsetatud ning fannitud tohututes mitme meetri kõrgustes lainetes.

Kui olime juba piisavalt küpsenud, siis otsustasime ära vaadata ka Phuketi ühe kuulsama vaateplatvormi Phromthep Cape, kust avanes lummav vaade ümbritsevatele saartele ning Nai Harn Beachile.

IMG_6550.jpgIMG_6538.jpgIMG_6535.jpgIMG_6523.jpgIMG_6513.jpg

Kuna kell hakkas vaikselt õhtusse liikuma, siis läksime tagasi sinna dzunglirestorani Siam Beachile, kus peale omaniku privaatrannas teokarpe otsides, saime mega söömaaja osaliseks. Siam oli valmistanud deep fried krevetid, lastele maitsestatud kartulid ning loomulikult mõlemad kalad nii sweet and sour kui ka ühes teises kastmes. Ühesõnaga ma ei oska eriti edasi anda seda maitset mida see roog pakkus.

Hommikuks peame küll asjad kokku pakkima ning meie uude majja sisse kolima, kuid õhtu möödus sellest hoolimata mõnusalt meie korteri rõdul.

Kliima on endiselt soe ja õhujahenemist oodata ei ole :)

Päikest!

Kirjutas phuketis 03:01 Sildid Thailand Tagged living_abroad

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Kommentaarid

Tõeline paradiis ikka :)

autor Agle

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login