Reisiblogid Travellerspoint-is

Soolaleivapidu

semi-overcast 30 °C

Eile toimus siis meie maja esimene ametlik soolaleivapidu. Ettevalmistused läksid lahti juba hommikul, kui läksime grillijahile, kuna üks korralik eestlane ei suuda ilma grillita hakkama ikkagi saada. Nagu eelnevatest blogi sissekatetest olete lugenud, siis grillid on suhteliselt kallid vidinad siin, siis kooner nagu ma olen, ei tahtnud ikkagi sellist seibi selle eest välja käia.

Hea odava grilli leidsime Villa Marketis asuvast Home Pro kauplusest ning käisime selle eest välja 990 bahti. See hind tundus juba mõistlik ning samas leidsime ka hea ja odava grillsöe. Käisime Tescos ostmas grillliha, ribi, kana jne hõrgutavaid asju ning ei unustanud ka meie uut sõpra SaengSomi Manao Sodaga :)

IMG_6568.jpgIMG_6570.jpgIMG_6578.jpgIMG_6590.jpg

Kuna suurelt ei hakanud asja ette võtma, siis meie head sõbrad Tarmo ja Inga tulid meile, tuues kaasa ilusa kingikoti. Ega siis kohe saigi hakatud grilli sisse õnnistama. Grilli põlemasaamine kujunes aga suht raskeks katsumuseks :) Proovisime nii paberi, papi, bambuseroigastega, alkoholiga kuni siis Tarmol tuli hiilgav mõte kasutada toiduõli, mille järel süsi tule alla võttis.

Õhtu mööduski erinevaid lihasid grillides, jäätist ja puuvilju süües. Siis sai meie basseinis tunnikese veedetud, pojaga pinksi mängitud ning peale kella 2 öösel keerasime ennast kõik magama.

Soolaleivapidu afterparty jätkub veel tänagi kuid sellest ja muudest tegemistest juba järgmiselt korral :)

Päikest!

Kirjutas phuketis 09:20 Sildid Thailand Tagged events

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Kommentaarid

tere,
Olen vaikselt jälginud su tegemisi leides sind juhuslikult tripist. tean sind kuna käisime koos sageli arigatos ringtreeningus. teie uus kodu on tõesti väga kaunis, õnne teile seal elades!

autor Immobilare

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login