Reisiblogid Travellerspoint-is

Phuket Zoo

sunny 32 °C

Täna mõtlesime, et rõõmustame lapsi ja viime nad kohalikku loomaaeda Phuket Zoo-sse. Loomaaed ise asus meie majast umbes 4km kaugusel Phuket Towni poole. Olime küll uurinud, et sissepääs välismaallastele on suht soolane, kuid üks kord ju võib väheke turisti mängida ning need imeloomad ära kaeda.

IMG_6614.jpgIMG_6618.jpgIMG_6626.jpg

Sissepääs täiskasvanule maksis 500 bahti ja lapsele 300 bahti. Piletihinna sisse kuulusid kolm showd: elevandishow, ahvishow ja krokodillishow. Kohale jõudes oli just elevandishow algamas ning olime tunnistajaks, kuidas neli elevanti küll jalg- ja korvpalli mängisid, erinevaid lindikavasid ka rokkkontserte esitasid. See jättis üsna hea mulje ning lapsed nautisid täiega.

Edasi vaatasime erinevaid linde, kohalikku pisikest akvaariumikompleksi ja siis mingi hetk kutsusid kaks kohalikku meid krokodilliakvaariumi juurde, kus siis nad sõbralikult pistsid meile suure kahemeetrise krokodilli sabapidi pihku, et näe hoia, ma teen pilti :) Päris lahe oli krokodilli kinni hoida ja teda katsuda, sest kahjuks Tallinna Loomaaias seda lõbu Mati Kaal ei ole lubanud. See lõbu läks meile muidugi ka 100 bahti maksma :)

IMG_6631.jpgIMG_6635.jpgIMG_6641.jpg

Järgmiseks liikusime edasi ahvishowle, kus ahvid olid dresseeritud tegema nii modellikõnnakut, näitama kuidas kookospähleid puu otsast kätte saab, arvutama kahekümne piires ning kõikvõimalikku muid trikke. Peale elevandishowd tundus see veidi igavam, kuna olime Janaga eelmine aasta näinud Phuketil veidi paremat ahvide etteastet. Lastele loomulikult see meeldis ning see oligi põhiline.

IMG_6645.jpgIMG_6648.jpgIMG_6670.jpg

Igal nurgal oli mingi kohalik väljas, kes pakkus raha eest võimalust teha pilti nii megasuure tiigri, suure staarorangutangiga, papagoidega, boamaoga jne. Ühesõnaga suht turistikaks läks asi kätte ära. Oma mõõtmetelt jäi Phuketi loomaaed Tallinna Loomaaiale kõvasti alla ning ka loomi oli kordades vähem. Lihtsalt nad olidki üles ehitanud selle pigem nendele showdele.

Kolmandaks showks oli krokodillishoiw, kus kaks hulljulget kohalikku sikutasid ja tirisid krokodille sabadest, panid pea lõugade vahele ja tegid krokodillidega erinevaid lõualaksutusi. Kuna kuumus väljas tegi oma töö, siis lõppude lõpuks hakkas asi suht ära tüütama ning otsustasime koju tagasi pöörduda ja grilli tulele panna.

IMG_6674.jpgIMG_6683.jpgIMG_6689.jpg

Kokkuvõttes olime rahul, et loomaaed ja show on nähtud, kuid uuesti sinna tagasi ei kipu. Kohalikud pidid seal aga suht tihti käima, kuid nende jaoks maksab pilet sinna vaid 80 bahti. Elus tuleb kõike kogeda ning olen rahul et nüüd on vähemalt krokodilli sabast sikutatud :)

Päikest!

Kirjutas phuketis 10:01 Sildid Thailand Tagged living_abroad

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login