Reisiblogid Travellerspoint-is

Meie uued naabrid

sunny 34 °C

Eile oli meil taaskord võimalus soolaleivapidu pidada, küll mitte endi omi, kuid Tarmo ja Inga omi. Nimelt otsustasid nad kolida Kata korterist välja ning leidsid sobiva hinnaga majakese 50m meie majast eemal. Eestlased hoiavad ju ikka kokku. Meie kandi eestalste arv lähiajal ainult kasvab.

Ok mõni sõna nende majast ka siis. Tegemist on 1 magamistoaga tuttuue majaga, kus see valge nahkdiivan, ilus suur voodi, avar vannituba, kööginurk ning terrass. Omanik kolis ka just eile kõrvalasuvasse samasugusesse majja sisse, niiet kõik on brand new.

Kui kogu selle lõbu eest küsiti kokku 10000 bahti kuus pluss elekter, siis kahele inimesele on seda küll ja enamgi veel. Nojaa siis seadsimegi sammud nende poole, kus Inga oli grillil küpsetanud kõike head ja paremat alustades kalast, lihast ja kanast kuni lõpetades mingite special imeõhukeste lihalõikudega. Vapustav.

Igaljuhul teretulemast uude koju :)

Õhtu lõpetasime siis meie maja basseinis väikese SangSomi ja punase veiniga.

Kirjutas phuketis 15:01 Sildid Thailand Tagged events

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login