Reisiblogid Travellerspoint-is

Kauba hankimine

sunny 34 °C

Kui seni olime käinud toidukauba järgi kas siis Central Festivali kõrval asuvas Tesco Lotuses või siis Patongis JungCeilonis ning iga kord sõitnud rolleritega nagu koormahobused, siis seekordne plaan oli teistsugune. Nimelt võtsime Tarmo ja Ingaga koos auto koos juhi Hen-iga ning põrutasime Central Festivali läheduses olevasse Makro Cash and Carrysse. Tegemist oli Tallinnas Kaupmeest meenutava hulgikaubamajaga, kus said tooteid osta mitte ühekaupa, vaid blokkidega. Hinnad olid loomulikult odavamad, kui tavapoodides.

Niisiis me kahmasime kokku ca 15l vett, üle 10l mahlu, soodavett, ketshupeid, hommikuhelbeid lastele, käte- ja wc-pabereid jnejne, ühesõnaga kõike, mida ei ole vaja külmkapis hoida ning mille tassimine rolleriga tavaliselt väga koormav on.

Ühesõnaga saime siiski suht soodsalt hakkama, kuna kogu selle hunniku maksumus tule alla 6000 bahti. Sellest aga jätkub meile päris kauaks, niiet kokkuhoid nii rahaliselt kui ka ajakulult on tõesti olemas.

Kirjutas phuketis 16:01 Sildid Thailand Tagged living_abroad

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Kommentaarid

Tere,

Oeh, ei oskagi kohe midagi öelda.. Kadedaks teete. :D Ise teeme veel ettevalmistusi puhkamiseks Tais. ( 3 nädalat umbes ) Esmaspäev paneme passid Soome poole teele viisade saamiseks jms. Ehk saab kuidagi kontakti võtta, kas emaili teel või msni kaudu, juhul kui see tüli ei tee. Kui ma teise inimesega segi ei aja, siis Tarmo pakub meile korterit Kata beachil, kus saaksime mõelda kuhu / mida edasi teha. Igaljuhul, minu email/msn on [email protected]
Häid emotsioone teile siit Tallinnast laulupeolt. :)

autor Karl

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login