Reisiblogid Travellerspoint-is

Elevantsud

storm 31 °C

Phuketis on elevandid väga tavaline nähtus ning rolleriga ringi sõites tundub, et igal teeäärsel suuremal majapidamisel on elevandid aias. Nagu meil on talunikul lehmakari, on siin elevandikari. Juba mitmeid päevi on lapsed nurunud, et lähme nüüd elevantidega sõitma ning eile siis otsustasime selle ka teoks teha.

Tulime just lõunast Nai Harni poolt, kui enne Katale jõudmist silmasime elevandifarmi ning otsustasime ühe lühikese sõidu teha. Vaadates hinnakirja, siis kadus meil küll tahtmine ära, sest 600 bahti täiskasvanu ja 300 bahti laps 20 minutilise sõidu eest tundus küll kallis. Lõpuks siiski lõime käega ning silma kinni pigistades köhisime 1800 bahti välja ja saime selle eest 2 suurt elevandimürakat.

IMG_6742.jpgIMG_6744.jpgIMG_6751.jpg

Lapsed olid muidugi vaimustuses kui suur aukartustäratav loom nende istumise all liikuma hakkas ning mööda mäge üles ronis. Pean isegi mainima, et suht ebakindel tunne oli, kuigi me Janaga olime mitu korda varemgi elevantidega eksploorinud. Sõit ise kulges mäkke kummipuude vahel, teepeal noppis esimese elevandijuht Janale ning Liisule puu pealt orhidee sarnase lillekese, mille siis tüdrukutele juustesse pani. Romantik missugune eksole.

Jana ja Liisu elevant oli veidi pahas tujus, kuna pidevalt jäi ta seisma ning hakkas ennast kummipuude vastu sügama. Meie elevant pidi teda pidevalt tagantpoolt peaga lükkama, et see esimene londiste edasi läheks. Mingil hetkel küsis Jana ja Liisu vantsu juht fotoka enda kätte ning hüppas elevandi pealt maha ning kukkus pilte klõpsutama. Me ei saanud midagi vastu öelda, kuid eks vana lootis mingi tipi selle arvelt oma taskusse meelitada :)

IMG_6753.jpgIMG_6760.jpgIMG_6761.jpg

Tee peal nägime hiiglaslikke ämblikke oma võrkudes kükitamas ning edasi mööda kitsast mägiteed alla ronides oli 20 minuti pärast meie sõit läbi. Otsustasime premeerida meie fotograafi 100 bahtiga ning söötes elevantidele mõned banaanikobarad, läksime oma toimetustega edasi.

Selline siis meie elevandikogemus :)

Päikest!

Kirjutas phuketis 10:56 Sildid Thailand Tagged living_abroad

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login