Reisiblogid Travellerspoint-is

Sajab, sajab, sajab...

storm 28 °C

Täna siis meie siinoldud aja jooksul esimene vihmane päev. Hommikul ärkasime kell 08.00 ja siis sadas. Lootsime, et sadu varsti lõpped, kuid mida aeg edasi, seda hullemaks hoopis läks.

Olime ju tegelikult ette valmistunud, et tuleme Taisse vihmaperioodil, kuid seni ajani oli kogu aeg päike paistnud ning kui sadaski mõnel korral siis ainult 20 minutit korraga. See nagu hellitaski meid ära, et siin ei sajagi eriti :)

Tegelikult kohalikud eestlased on meile öelnud, et see madalhooaeg on liialdatud mõiste ja kõik on ära hirmutatud sellest vihmasadudest. Olukord kohapeal on aga hoopis vastupidine. Madalhooajal pole eriti turiste, kõik teenused ning majutuse hinnad on poole soodsamad, liiklus on hõredam ning üleüldse pakub vahepealne vihmahoog pigem leevendust valitsevale kuumusele kui tuska.

Ühesõnaga täna ma siis olin endale päevakavva võtnud, et peaks otsima terrassile väikese laua, kus ääres oleks ka vihmase ilmaga hea istuda. Kuna aga sadu ei lakanud, siis otsustasin ikkagi rollerile hääled sisse panna ning vihma trotsides lauda otsima minna. Olin jõudnud juba käia pea 10s erinevas second-hand kohas kui ka mööblipoodides (kusjuures veel tulemusteta, kuna ei leidnud piisavalt soodsat varianti), kui tagasiteel jäin elu suurima vihma kätte. Lõpuks oli vihm juba nii tugev, et pidin rolleri peatuma ja korra varjuma. Kusjuures kõik mõtlevad raudselt, et küll oli jube kindlasti, kuid vastupidi. Ma pole veel kunagi võtnud vihma vastu suur irve suul, kuna tegelikult oli mega soe ja kogu see vihm mis taevast alla tuli, oli niivõrd tugev ja eksootiline, et see võttis lihtsalt suu naerule :) See olis puhas fun.

Nüüd me siis istume siin toas ja loodame, et homme on taas ilus ilm. Kuid tegelikult pole mingit vahet, sest Tais on elu alati ilus :)

Päikest!

Kirjutas phuketis 05:44 Sildid Thailand Tagged living_abroad

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Kommentaarid

Kui ma seda loen tekib lihtsalt lausa vastupandamatu soov kogeda sellist sooja vihmasadu ja seal all läbimärjaks saada ilma, et üldse külm hakkaks... Tuleb meelde kogemus lapsepõlvest ühest soojast suvest (kui kunagi eestis veel oli mõnikord tõeliselt soe suvi) ja sellisest soojast vihmast ja kui õnnelik ma selle üle olin ja ka naerdes porilompides hüppasin :D Peab tulema teile hoopis madalhooajal, et saaks seda hoopiski uuesti kogeda :P

autor Kersti

uhhh milline feeling :D Mul tekkis ka vastupandamatu soov sellise vihma käes olla :D

autor Kaili

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login