Reisiblogid Travellerspoint-is

Kuidas me trenni teeme

semi-overcast 33 °C

Nagu öeldakse, et terves kehas terve vaim, ei saa meiegi siin läbi ilma spordita. Kuna sportilikud nagu me oleme, otsime pidevalt enesele erinevaid liigutamisvõimalusi.

Nüüd kui siin Chalongis elame, leidsin omale mõnusa jõusaali Rawais, nimega Rawai Gym. Seal on olemas isegi 6 jooksulinti, rattad ja muud drenazöörid, jõumasinatest rääkimata. Jõusaali pool on päris täiuslik, kuigi mitte tuttuute masinatega. Igatahes mulle seal meeldis esimesest silmapilgust ning tegin kohe kuuajase lepingu ära. Kuu aja est pidin välja käima 900 bahti, mis tundus suht ok lahendus olevat :) Ainus miinus mis seal on, et seal ei ole konditsioneeri, on vaid mõned fan-id. Kuid kusjuures nii ongi mõnusam siin kliimas trenni teha. Kohe kui sisse astud ja masinaid näed, siis higi hakkab lippama juba puhtalt mõttest, et nüüd hakkab trenn pihta :) Trenni lõppedes oled sa nagu veetünni torgatud käsn. Kuid jõusaalist rollerisse kodukohta tagasi sõites kuivab kogu see jama su naha peal ära ning peale riiete seljastviskamist on oma kodubassein see kõige mõnusam koht kus ennast maha jahutada. Seal jõusaalis puuduvad ka treenerid, kes sind õigele teele juhendaks. Netist oleme leidnud mõned fitness keskused Phuket Townis ja Patongis, mis pakuvad Eesti mõistes traditsioonilisi grupitreeningud, nagu BodyPump, Spinning jne. Eks peab neid üle minema vaatama, kuid arvatavasti on nad Tai mõistes ikka väga kallid. Tegelikult tunneme puudust treeneri juhendamisel oma tagumiku liigutamisest :)

Viimasel ajal oleme enda jaoks avastanud jooksmise. Kuni selle ajani me seda veidi pelgasime, kuna ei suutnud ette kuijutada kuidas sellises palavas kliimas on võimalik veel joosta :) Nüüd siis käime pidevalt oma kodukandis jooksmas. Jookseme 30-50 minutit, mis on enam kui piisav sellises kuumuses. Täna käis isegi Christian meiega peale meie jooksmist kaasa jooksmas mõned kilomeetrid. Enne ta muidugi tahtis ja palus põlvini, et me teda põhijooksule kaasa võtaks. Hiljem siis kui ta meiega paar kilomeetrit kaasa oli jooksnud siis jõudis talle kohale, et tegelikult sellises kuumuses on jooksmine hoopis midagi muud kui Eestis.

Täna sõitsime Phuket Townist lõunapoole Cape Panwasse ja käisime rääkimas Tsunami FIFA jalgpallistaadionil treener Neng-iga, kes siis lubas Christiani alates 27. juulist jalgpallitrenni võtta. Tasuta kusjuures :) Muidugi me täpselt ei tea palju ta inglise keelest tegelikult aru sai ja mis sel kuupäeval seal juhtuma hakkab, kuid eks me vaata.

Kui sporditegemisest veel rääkida, siis käime igal hommikul ning õhtul basseinis ujumas :) mmmmmmm

Päikest!

Kirjutas phuketis 02:45 Sildid Thailand Tagged living_abroad

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login