Reisiblogid Travellerspoint-is

Viisad

sunny 5 °C

Eile saatsime lõpuks ära oma viisataotlused. Tänapäeval on see tehtud eriti lihtsaks, kuna ei pea isiklikult kohale minema, vaid piisab passide ja dokumentide postitamisest. Kuna aga Eestil Tai konsulaati ega saatkonda ei ole, siis juba eelmine kord sai kasutatud Soomes Helsinki saatkonna teenuseid. Seekord aga otsustasime nende teenusest loobuda.

Nimelt on meie eesmärk taodelda Non-immigrant Type "O" multiple entry viisat, mis annaks meile aastase õiguse piisamatult Taist sisse välja käia. Sama viisatüüpi väljastab ka Soome saatkond, kuid vaid tingimustel, et sul peab olema kas Tai rahvusest abikaasa või perekonnaliige. Internetiavarustest leidsime aga informatsiooni Inglismaal Hulli väikelinnas asuva saatkonna andmed, kus väidetavalt väljastatakse sama viisat, kuid ka neile kelle Tai Kuningriigi külastamise põhjuseks on "visiting friends". Eks me siis nüüd tegime proovi ja katsetame kas saame viisad või ei saa:).

Postitamisel oli siiski ka veel selline konks, et nad saadavad küll passid koos viisadega tagasi, kuid vaid Suur-Britannia aadressile. Niisiis kontakteerusime meie Londonis elava tuttava Dianaga, kelle kaudu postivahetus käib. Ümbrikusse sai siis kokku pandud järgmised dikumendid:
- 4 viisataotlust
- 4 "Self-certification" formi
- 4 kinnitust palju raha kaasa panime
- 4x £100 sularahas "multiple entry" viisade eest
- 4x£6 sularahas postituskulude eest
- lennupiletite koopiad

Kel huvi ja tahtmist, siis võin soovitada Hull saatkonna kodulehte: http://www.thaiconsul.co.uk/

Pakike peaks Hull-i kohale jõudma nädala jooksul ning siis peaks ka vastuse saama.

Päikest!

Kirjutas phuketis 09:05 Sildid Estonia Tagged tips_and_tricks

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login