Reisiblogid Travellerspoint-is

Eksprompt sünnipäev

sunny 32 °C

Siin olles on meil ikka iga päev üllatusi täis. Nii ka eile, kui mõtlesime minna ostlema Villa Marketisse. Midagi nagu konkreetset sealt ei tahtnudki, kuid pätsi musta leiba saime sealt ikka kätte. Kassa juures siis kohtasime äkki ühte Rootsi tuttavat Johanni, kelle kontor asub samas majadekompleksis kus me ise elame. Tal on kaks lase Hanna ja Anita ning tuli välja, et ka nemad otsustasid alles samal päeval oma lapse Hanna sünnipäeva veidi tähistada. Niisiis saime ka meie ekspromptkutse Hanna sünnipäevale. Kell oli muuseas 19.30 õhtul :)

Loomulikult ei saa ühelegi sünnipäevale minna ilma kingituseta ning veidi ringi sebides, õnnestus meil leida Toys´R´Us poest rääkiv nukk. Tüdruk sai just 3 aastaseks ning see tundus sobilik. Johann elas oma perega (tal on Tai naine) Chalongis Land & House arenduse territooriumil ning peale mõningast ekslemist rolleriga, sai ka nende maja üles leitud.

Me lootsime leida sealt eest ehtsa Tai sünnipäeva, kuid võta näpust, enamus külalisi olid rootslased ning nende Taidest elukaaslased ning mõned naabrilapsed olid isegi Gruusiast. Pakutav toiduvalik võttis ka meie jalad võdisema, kui laualt leidsime kartulipudru, lihapallid, maasikad, spagetid, erinevad euroopalikud salatid jne. Kõikidel kandikutel ilutses veel väike Rootsi lipuke. Samal ajal mängis telekast Pippi Piksuka film, niiet polnud väga palju aru saada, et me parasjagu Phuketis viibiksime :)

Elutuba oli neil suhteliselt pisike ning lisaks täiskasvanutele ja lastele, sebisid seal läbisegi ringi 3 koera, kes kõik üritasid head ja paremat laua pealt saada ning eeldasid peale trikkide tegemist "autasu" saada.

Ühesõnaga kogu õhtu oli meie jaoks väga ootamatu, kuid samas väga värvikas, kuna õnnestus tuttavaks saada mitmete uute inimestega ning mõnedega lähedasemaks saada. Leppisime kokku Johanniga, et järgmine kord on meie kord neid ja teisigi lähedasi siin Phuketil võõrustada juba meie basseinis väikese tequila ja bikiinipeoga :) Johann lubas sellepeale Borati trikoo selga ajada. Tahaks näha!

Vot selline õhtu.

Päikest!

Kirjutas phuketis 04:35 Sildid Thailand Tagged events

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login