Reisiblogid Travellerspoint-is

Saunakogemus

overcast 31 °C

Me oleme juba pikka aega igatsenud sauna järele ning isegi siin kuumas kliimas igatseb keha saunakuumuse järgi. Mõeldud tehtud ning läksime kogu seltskonnaga Nai Harni herbal sauna.

See kujutas endast sellist Tai stiilis mõnusat ja hubast kompleksi, kus siis oli üks aurusauna majake ning kõrval mitmed massaazilauad ja -toolid. Sauna sissepääs maksis 50 bahti, mis tundus naeruväärselt väike olevat. Sisse minnes olid seal kompleksi keskel lauad ja toolid, kus siis ennast lahti tuli koorida. Kõrvalt said laenutada siidise sarongi, mille siis omale ümber keerutasid. Saun ise oli nagu aurusaun ikka ning temperatuur kõikus 50 kraadi ümber. Vaatasime just ka välitemperatuurinäidukit, mis sel hetkel näitas välisõhu soojuseks 34 kraadi.

Peale kosutavat sauna sai seal samas ukse ees pangega suurest tünnist vett võtta ning ennast jaheda veega üle valada. Nii me siis mitmeid kordi sisse välja käisime, vahepeal kosutasime ennast Changidega ning siis otsustasime kogu kambaga massaazi minna. Sel hetkel olid valmis meid teenindama 11 massööri, kes pea kõik ka kohe tööd said. Kes võttis siis õlimassaazi, kes Tai massaazi ning osad piirdusid jalamassaaziga.

Peale tunniajast massaazilaual mõnulemist sai veel sauna nauditud ning oleks isegi pikemaks ajaks sinna jäänud, kui muud kohustused poleks peale pressinud.

Kokkuvõttes oli tegemist ülimõnusa kogemusega, mida isegi tahaks vähemalt ülepäeviti korrata. Oleme möödaminnes täheldanud ka Chalongis ühte soome sauna, kuid sellest juba järgmises postituses kui seal käinud oleme.

Päikest!

Kirjutas phuketis 02:05 Sildid Thailand Tagged health_and_medicine

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login