Reisiblogid Travellerspoint-is

Viisad käes

semi-overcast 15 °C

Kaua oodatud kaunikene nagu öeldakse. Saime lõpuks passid postiga kätte, kus ilutseb aastane Non-Immigrant Type "O" viisa...ja nii meie kõikides neljas passis.

Kokku võttis see aega täpselt 18 päeva. Nüüd juba julgen soojalt soovitada kõikidele, kes soovivad Tais pikemalt peatuda, kasutada Inglismaal Hull-is asuvat Tai saatkonda. Teenindus ja asjaajamine olid ekstra klass. Täpsemalt juba kõik kirjas: Thai Consulate, kust tuleb valida AB Standard Visa Application Pack. Seal juba kõik kirjas, mida tuleb täita, mis dokumente lisada ning palju see kõik maksma läheb.
IMG_6169.jpg

Meie peame siinkohal tänama meie Londonis resideeruvat tuttavat Dianat, kelle kaudu käis post. Suured tänud :) Nimelt kui saata passid postiga, siis nad saadavad tagasi passid ainult Inglismaa aadressile. Teine variant on isiklikult kohale minna, mil saate viisad kätte 30 minutiga. Super.

Nüüdseks on lahendatud viimane otsene takistus, mis oli pikka aega küsimärk.

Vahepeal sai ära ostetud Bangkok-Phuket lennupiletid, mille kogumaksumus neljale kujunes naeruväärseks 850 krooniks. Kusjuures see sisaldas veel võimalust pagasit kaasa võtta kuni 20kg/inimene ning lisaks valisime veel nummerdatud istekohad, mis muidu AirAsia lennufirmas ei ole määratud.

Kuna meie lend saab alguse Helsinkist, siis ostsime ära ka laevapiletud Soome. Selleks otsustasime valida LindaLine tiiburi, mis väljub 19.06 kell 08.00. Hoiame ainult pöialt, et sel päeval tormi ei ole, mil teatavasti need pisikesed laevukesed sõita ei tavatse :) Vahepeal sai mõeldud ka lennukiga Helsinkisse minemist, kuid ajad ei klappinud kohe kuidagi ning lisaks lennupiletid Soome on hetkel mõttetult kallid. Laevapiletite eest maksime tervele perele kokku vaid 606 krooni ning lisandub veel taksosõit Vantaa lennujaama.

Ahjaa...vahepeal sai veel sõlmitud meie maja müügileping ning uute omanikega on kokku lepitud maja üleandmine 18.06.2009. Vaikselt on tehtud ka teisi ettevalmistusi: muretsesime arstirohtude varud aastaks, käisime rääkimas poja õpetajate ning vallavalitsusega koolikoha säilitamise pärast ning uuendatud sai nii pankade pin-kalkullatorid ning pangakaardid.

Päikest :)

Kirjutas phuketis 17:59 Sildid Estonia Tagged preparation

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login