Reisiblogid Travellerspoint-is

Soome saun

overcast 27 °C

Eile sai siis esmakordselt leitud ning ka ära proovitud Chalongi ja Phuket Towni vahel asuv soome saun. See on tegelikult Lagoon Spa, kus lisaks tavalisele aurusaunale leiab veel ka Taimaal suhteliselt haruldase kerisega soome saun.

Sisse astudes anti meestele pidzaamapüksid jalga ning naistele sarong ümber ning saunatamine võis alata. Kerisega saun oli üle ootuste mõnus, kui välja arvata, et lava seal puudus. Oli vaid ümber ruumi perimeetri madal pink, kus siis leili sai võtta vaid püsti toolil seistes. Lae all oli leil selline, mida oleme harjunud kogema Eestis saunatades. Kummaline oli see, et kogu kompleksist ei leidunud ühtegi välismaallast peale meie seltskonna ning sellest tulenevalt saime aru, et ka taide endi seas on saunaskäimine päris tavaline tegevus. Keriseks oli kahjuks küll elektrikeris, kuid ega midagi enamat me tegelikult ei osanudki sellelt saunalt oodata.

Peale tugevat leili said ennast visata suhteliselt suurde basseini, kus tänu viimastel päevadel olnud vihmasadudele oli üsna jahe vesi. See oli muidugi meile meele järgi, kuna ega pärast kuuma leili ei tahakski visata ennast vannisooja vette.

Käisime ka aurusaunas, mis oli veidi nõrgem kui Nai Harni saunas, kuid täitis ilusasti oma funktsiooni. Kuna kell oli saamas 20.00 (sulgemisaeg), siis nähtavasti keerati saunakraanid kinni ning leil muutus järgest nõrgemaks. Otsustasime edasi proovida sealset massaazi ning lasime kohale kutsuda massaazitädid. Enamus meist otsustas aroomimassaazi kasuks ning lisaks lasti valida sobivad õlisegud. Massaaz iseenesest ületas kõik meie ootused ning käsi südamele pannes nentisime fakti, et see oli parim, mida me kõik siin Phuketil viibimise aja jooksul olime saanud.

Peale massaazi sai veel pool tunnikest laua ääres juttu räägitud ning siis viisakalt paluti meil lahkuda, kuna kell ületas juba 21.00.

Täna käisime juba uuesti ning veetsime ühe mõnusa päeva saunatades. Isegi Hans Christian istus meestega sama kaua soome saunas ning võttis mehiselt leili. Igatases järgmine kord on juba plaan oma kodu juurest sinna jooksuga minna, sealses jõusaalis tiba rassida ning edasi saunatades ja massaaze võttes päeva nautida.

Saun maksab seal 100 bahti inimene ning kui võtad massaaziteenuse lisaks, siis on sauna kasutamine tasuta. Kaasa võib võtta oma jooke, niiet ka seal saad suhteliselt soodsalt hakkama.

Päikest!

Kirjutas phuketis 02:47 Sildid Thailand Tagged health_and_medicine

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login