Reisiblogid Travellerspoint-is

Wakeboarding

semi-overcast 29 °C

Juba ammu oleme tahtnud minna Kathus asuvasse CableSki parki, kus on võimalik sõita nii veesuusaga, wakeboardiga, põlvelaual kui ta suuremate surfilaudadega. Kuna kell oli juba suht palju, otsustasime kiiresti minekut teha ning juba poole tunni pärast jõudsime kohale.

Meie üllatuseks ei olnud seal üldsegi inimesi ning pärast hinnakirjaga tutvumist tegime esimesed sõidud. Pool tundi sõitu ükskõik millise atribuudiga maksis 500 bahti, kuid näiteks päevapileti eest tuleb välja käia vaid 1500 bahti. Minu jaoks oli see alles teiseks kogemuseks wake-ga ning ka esimene kord sai alles esimesi võtteid õpitud Pärnu jõel.

CableSki kujutas endast umbes 400m pikkust staadioni kujulist ringi, kus tiigi keskel üleval käis ringi kaabel ning mis siis sind edasi tõmbas. Kui juhtusid kukkuma, siis pidid ise kalda äärde ujuma ning sulle tuldi külgkorv-rolleriga järele. Kahjuks oli neid kukkumisi palju ning mopovend oli kogu aeg töös :) Lisaks oli tee peal ees kõikvõimalikke hüpekaid ning rampe, kust siis oskajamad vennad üle sõitsid.

IMG_7736.jpgIMG_7732.jpgIMG_7729.jpg

Kuid elamus oli vinge. Kõik kes me seal olime, saime vägeva adrenaliinilaksu ning pärast pooletunnist rassimist olid lihased kõik piimhapet täis ning pulss oli ebatavaliselt kõrge. CableSki eelis on see, et jääb ära mootorpaadi taga vees see püstitõusmise moment ning start on vee ääres pingi pealt. Raskusi valmistas enamusele ning eriti mulle just kurvi läbimine, kuna kui seal õigest kohast ära ei keera või siis õieti kaablit käes ei hoia, siis tõmbab see sind raksuga pikali.

Otsustasime, et järgmine kord läheme sinna juba varahommikul ning veedame seal terve päeva. Seal on olemas ka toitlustuskoht, niiet nälga ega janusse ka ei jää. Ka Hans Christian lubas järgmine kord põlvelaua ära proovida :)

Elamust sai selle raha eest täie rauaga veemõnusid nautida ning lubame, et varsti oleme tagasi ning kes teab, mõne aja pärast võib isegi mööda rampe sõitma hakata :)

Päikest!

Kirjutas phuketis 01:34 Sildid Thailand Tagged events

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login