Reisiblogid Travellerspoint-is

Sportlikud päevad

sunny 34 °C

Viimasel ajal oleme kõik ennast täielikult spordile pühendama hakanud ning ka kõik meie kommuunis elavad eestlased on meile rõõmsalt selles suunas järgnenud. Hetkel siis on meil graafik selline, kus 3 korda nädalas on jõusaalipäevad ning kolm korda nädalas jooksupäevad. Sellise rütmiga oleme juba täitsa ära harjunud, kuid seegi ei ole veel kõik :)

Eile avastas Elmar ühe mõnusa koha Rawail, kus üks Austraalia onu peab rannavolleväljakut ning ühte korralikku tenniseväljakut. Lisaks on tal seal veel väike restoran, grillimisnurgad ja muud ajaveetmiskohad, nagu noolemäng, sulgpall, pool jne. Nende kodulehe leiate siit, et ammutada veidi lisainfot. Niisiis sai eile kätte võetud ja üks korralik rannavolle match maha peetud. Ütleme nii, et sel päeval paistis päike lagipähe, mis tegi mängu eriti kurnavaks. Õnneks olid väljaku kõrval olemas kohe väliduššid, mis aitasid värskendust pakkuda.

Täna juba olime varakult uuesti seal platsis (peale väsitavat mägisteedel jooksmist) ning alustasime tennismänguga. Kuna meist eelnevalt keegi mingi kõva tennisetaustaga polnud, siis vahekorrad olid suhteliselt võrdsed. Poole mängu pealt tuli üks korralik mussoonvihm, kuid mängu see ei katkestanud. Oligi huvitavam, kuna palli põrketrajektoor oli iga kord erinev.

Peale tunnist tennisemängu siis tahtsime veel kord rannavollet mängida ning nüüd juba tõsisemalt ning võitluslikumalt. Mängida saime 3-3 vastu ning ka nüüdki olid pea kõik mängud punkt punktis.

Kogu see lugu läks 6 inimese peale kokku maksma 900 bahti, mis pea kolmetunnise sportimise peale ei olegi teab mis palju. Kuna seal on kõik väljakud ka valgustatud, siis mõtlesime, et peale järgmist spordiüritust laseks seal kohalikel kokkadel meile grillida midagi õige head :)

Järgmiste sportimisteni.

Päikest!

Kirjutas phuketis 01:39 Sildid Thailand Tagged health_and_medicine

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login