Reisiblogid Travellerspoint-is

Koerad

semi-overcast 33 °C

Täna sain ma suure shoki osaliseks, kui kuulsin kui kurjad võivad olla Phuketi koerad. Jah justnimelt koerad, kuna nii palju kui me siin koeri näinud oleme, on nad rahulikud, imearmsad ning suhteliselt ignorantsed.

Liisule lasteaeda järgi minnes arvasin ma alguses, et lasteaia juhataja Danny on läbi elanud mootorattaõnnetuse. Tal olid sidemetes nii mõlemad randmed, külg, jalad ning paljudes kohtades oli väiksemaid marrastusi näha. Tuli välja, et ta oli koos oma isaga pühapäeva õhtupoolikul rolleritega koju sõitnud ning peaaegu maja ees peatunud. Sel samal hetkel hüppasid talle kallale kaks koera, kes kogu jõuga niisama ettehoiatamata purema hakkasid. Võitlus käis tõesti elu ja surma peale ning lõpuks õnnestus ka üks ründajatest maha lüüa ning kuidagi rollerite peale tagasi komberdada ning minema sõita. Tee viis edasi haiglasse, kus ta ära puhastati ning nii teetanuse kui ka marutaudivastaseid süste sai. Kokku pidi marutaudi vastu ta veel lisaks järgnevatel päevadel saama 5 süsti ning viibib pidevate valuvaigistite mõju all.

Tegemist oli tavaliste hulkuvate koertega, keda siiski nende naabrimees igapäevaselt toidab. Need koerad on ennegi rollereid taga ajanud ning teisi koeri hammustanud, kuid seekordne rünnak oli esmakordne. Peale politseisse teatamist sai ta aga aru, et naaber keeldus neid koeri omadeks tunnistamaks ning sinnapaika see asi ka jäi. Umbes 6000 bahtine haiglaarve tuleb endal kõik kinni maksta.

Tegelikult ongi Phuketi koerad sellised uimased, sõbralikud ning rahuarmastajad. Agressiivseteks pidid nad aga siis muutuma, kui nad omavahel gänge moodustavad ning koos ühise kambana tegutsema jooksevad. Ka meie maja ligidal on koerad, kes üksi olles on illikukud, kuid mingi aeg päevast jooksevad nad kuuese kambana ringi ning karjuvad kõikide möödujate peale. Eriti vastik on see siis, kui teeme oma tavapärast hommikujooksu. Pole just meeldiv tunne kui mitu lõrisevat koera su kannul jookseb ja näksata üritab. Ei tea kas edaspidi peaks jooksma minnes gaasi või mõne muu enesekaitsevahendi kaasa võtma.

Päikest!

Kirjutas phuketis 03:20 Sildid Thailand Tagged animal

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Kommentaarid

no nii huvitav on lugeda seda blogi et millegi muuga vahepeal ei saagi tegeleda...;)
lugesin kohe korraga koik labi...
loodan et postitad neid edasi ja annad teada kuis teil seal elu laheb...
igal juhul vaga tervitatav idee...
hakka voi isegi sinnapoole kolima;) mul ainult monede tundide kaugusel;)))) kuigi ma kui kain , siis ainult bangkokis töö tõttu... aga ka Phuketis on ara kaidud...
nii et kui peaks huvi olema siis ma tean natuke nuudseks juba bangkoki kohta.. et kus mis on ja kuidas, voi mis voiks huvitav olla...
vaga tublid olete olnud et lastele kohe nii palju tegevust leidnud ja asjad paika saanud...
ilusat paradiisi elu teile...!

Tervitusi Bahrainist
Tiiu

autor tiiu Kiigajaan

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login