Reisiblogid Travellerspoint-is

Jalgpall

semi-overcast 31 °C

Ma isegi ei mäleta enam, kas ma siin blogis olen maininud, et Christian juba pea kuu aega Kajonketsuksa kooli jalgpallitiimis mängib. Ühesõnaga nende treeningud toimuvad kooli territooriumil iga laupäeva ja pühapäeva hommikuti. Nende tiim alustas treeninguid seal alles 4 kuud tagasi, mistõttu Christian oma 3 aastase kogemusega on nii tehniliselt kui ka aktiivsuselt teistest peajagu üle. Treener Domo isegi ütles, et Christian lööb nagu mees, kui teised alles õpivad kuidas mitte varbaga palli toksida.

Nüüd tänaseks oli treener kokku leppinud võistluse British International Schooli vastu. Me ise küll mõtlesime, et huvitav mis sellest küll välja tuleb, kuna meie poisid on harjutanud alles 4 kuud, kuid teised juba palju pikemat aega. Ühesõnaga kell 8.45 saime kooli ees kokku ning sõitsime edasi British kooli, mis asub meie Chalongi majast mingi 15km kaugusel. Meiega ühinesid veel 5 eestlast, kes soovisid eesti poisile väljaku ääres valjult kaasa elada.

Loomulikult oli terve hommiku vihma sadanud, mis oli muutnud muruväljaku ligaseks ning suhteliselt keerukaks. Nüüd siis tahaks veica sellest korralduslikust poolest rääkida, et kuidas Phuketis asjad käivad :) Nimelt meie poiste tase on väga erinev, mistõttu meie vanusegrupp jagati kaheks. Väiksemad ja vähem kogenud poisid pandi mängima pisikesele muruväljakule, kus nad pidid lööma palli hokivärava suurusesse väravasse. Meie poistele anti siiski suhteliselt suur plats, mille mõõtmetega võiks paralleele tõmmata koduste võistluste omaga. Tegelikult oli kõik suht organiseerimata ja pilla palla, kuna isegi kohtunikul ei olnud vilet suus, vaid niisama vehkis kätega. Keegi eriti täpselt aega ka ei võtnud. Esimesena said platsile 10-12 aatased poisid ning meie tiim tegi englishmannidele 5:0 sauna. Siis oli järg meie poiste käes, kuid äkitsi selgus, et vastasmeeskonnal polegi nooremaid poisse kusagilt võtta :) No eksole onju :) Samad suuremad poisid ajasid ennast jälle tagajalgadele ning pidid siis astuma meie poiste vastu, kes neist peajagu lühemad olid. Mängida lasti neil siis 15 minutit, mille järel oli seis 2:1 meie kahjuks. Poolaejal võeti aga vastu mõnusalt imekspandav otsus. Nimelt kuna paljudel British kooli poistel hakkasid vanemad väljakule saabuma ning mingil nende treeneril hakkas äkki kiire, siis käidi välja idee, et teeks väljaku megasuureks ning laseks hoopis kõik poisid mängima. Saate aru, meie poiste mängu ei lastudki lõpetada ning platsile astusid läbisegi suured ja väiksed poisid, mõlemas tiimis 11 mängijat. Ahjaa...kuna British koolil ei olnud nii palju mängijaid, siis võeti osad mängijad meie tiimist ning seetõttu vaatasimegi imestusega, kuidas ka Christian pidi nende kollase särgi selga tõmbama. Uskumatu.

Vastasmeeskonna treener ütles, et temal on 10 minutit aega ning rohkem mängida kahjuks ei saa. Ega seda eriti mänguks nimetada ka ei saanud, kuna enamasti meenutas see loomade jalgpalli, kus suuremad osavamad poisid palli valdasid ning pisemad poisid läbisegi ringi sibasid. Ma isegi ei mäleta, kas seal ka keegi värava lõi, lihtsalt niivõrd uskumatu tundus see.

Peale 10 minutilist palli tagaajamist oligi aeg koju minna. Treener küll vabandas meil ette ja taha, et kahju, et nii läks, kuid vähemalt Christianile jäi suhu küll halb mekk, kuna tegelikult oli asi korralikust jalgpallist küll väga kaugel. Homme lubati treeningul korraldada klubi sisene turniir ning Britishiga järgmine võistlus juba kuu aja pärast. Eks siis ole näha, kas nad on oma vigadest õppinud või ongi selline asjade organiseerimine lihtsalt tai stiil :)

Järgmiste palliveeretamisteni.

Päikest!

Kirjutas phuketis 23:14 Sildid Thailand Tagged events

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login