Reisiblogid Travellerspoint-is

Emotsioonirubriik

sunny 35 °C

Mõned ajad tagasi hakkasime Phukesti kodulehele üles panema Phuketil elavate eestlaste lugusid, kus siis igaüks kirjeldab seda, mida ta tunneb, arvab või mõtleb. Esimesed postitused on juba üleval ning järjest tuleb ka neid lugusid juurde.

Kuna kahjuks kõik Phuketi elanikud ei ole oma olemuselt sulesepad, siis paljud lood võivad jääda nende endi peadesse, kuid üritame järjepideva kihutustööga saada need mõtted ja arvamused ka saidile ülesse.

Tegemist ei ole mitte blogi teise versiooniga, vaid lihtsalt uitmõtete või arvamustega Phuketi eluolu kohta. Hetkel oleme Tarmo ja Triinuga kolmekesi üritanud oma mõtteid ja arvamusi kirja panna, kuid juba uutel eestlastel on valmis uued ja uued emotsioonid, mida nad tahaksid kõikide teiste eestlastega jagama hakata.

Tegelikult on nii, et emotsionaalseid hetki siin Phuketi saarel on kogu aeg, kuid kahjuks jäävad need pahatihti ka kajastamata. Loodame, et suudame need hetked ka kõikide selle blogi kui ka Phukesti veebilehe lugejateni tuua ning anda edasi neid tundeid, mis meil tekivad siin elades.

Selline lühike postitus siis, kuid loodetavasti annab see indu juurde ka kõikidele passivsetele Phuketi eestlastest elanikele, kes pole veel oma tundeid trükimustaga ilustanud.

Siinkohal tahaks isegi üles kutsuda kõiki Phuketit väisanud lühiajalisi külastajaid kirja panema oma mõtteid ja arvamusi, mis neil tekkisid siin paradiisisaarel viibides. Seda oleks kindlasti huvitav ka teistel lugeda, kellel mõlgub mõtetes Phuketi külastus.

Päikest!

Kirjutas phuketis 09:20 Sildid Thailand Tagged living_abroad

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login