Reisiblogid Travellerspoint-is

Kindlustused

sunny 18 °C

Pärast pikki otsinguid ja mõttemõlgutamisi oleme ära teinud aastase reisikindlustuse. Kaaludes kõiki variante nii Eesti kindlustusseltside osas kui ka rahvusvaheliste kindlustuste vahel, jäi meie valik pidama IF Eesti kindlustusel.

Oleme kindlustatud siis alljärgenevalt:

Meditsiiniabi kindlustus: 1 000 000 EEK/inimene
Pagasikindlustus: 10 000 EEK/inimene
Reisitõrke kindlustus: 10 000 EEK/inimene

Lisaks eritingimustesse lasime lisada, et Hans Christian mängib võistlusspordi tasandil jalgpalli. Ka see oli eritingimus, mis kergitas oluliselt kindlustusmakse suurust.

Tegemist on aastase kindlustusega, kehtivuspiirkonnaga "kogu maailm". See tähendab, et see kehtib ka lühiajalistel reisidel erinevatesse riikidesse ning samuti kehtivad nende puhul nii pagasi kui ka reisitõrkekindlustus.

Eesti kindlsustustel on se viga, et kindlustusjuhtumi korral tuleb meil endal kahju/nõue kinni maksta ning tagantjärele saab taodelda nõude hüvitamist. Osad rahvusvahelised kindlustusseltsid, a la Bupa International jne, on teinud vastavad lepingud, et näiteks haiglaravi või arstikulude hüvitamine käib otse kindlustusseltsist. See on hea, kui arved suurema ning pole selliseid summasid kohe välja käia. Paraku on sellisel teenusel ka halb külg, nimelt hind. Vastavalt võetud pakkumistele algasid hinnad neljale inimesele alates 40 000 EEK, mis ilmselgelt meil ülejõu käis.

Senini olen kuulnud IF Kindlustuse kohta vaid positiivseid kommentaare, kuid endal reisikindlustuse kogemus antud ettevõttega puudus. Loodame, et seda poliisi siiski vaja ei lähe.

Siinkohal suured tänud IF Kindlustuse esindajale Signele, kes meile parimate tingimuste ning hinnaga kindlustuse aitas välja võidelda.

Päikest!

Kirjutas phuketis 23:18 Sildid Estonia Tagged preparation

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login