Reisiblogid Travellerspoint-is

Päevad täis sebimist

semi-overcast 33 °C

Mõnus on ju tegelikult mõelda, et siin Phuketil eluke veereb päevast päeva palmi all jalga võrkkiiges kõigutades ja oodates millal kookospähkel sülle kukub. Mõnus mõte tegelikult, kuid paraku tüütab ka selline igavene logelemine ja puhkamine lõpuks ära. Tegelikkus on siin hoopis teistmoodi ning mõnikord ei saa arugi, kuidas jälle nädal või kaks on mööda lennanud ilma, et oleks arugi saanud.

Eks siin on välja kujunenud oma rutiin, mis ennast meie igapäevaellu on sisse pookinud, kuid samas pakub iga järgnev päev jälle midagi huvitavat ja põnevat, mida ette planeerida on suhteliselt võimatu. Ei tea kas see on tingitud masust või lihtsalt Phuketi kasvavast populaarsusest, on viimasel ajal lausa lugematul hulgal tekkinud huvilisi, kes on avaldanud soovi Phuketile tulla või siis juba tulemas. Eks sellest saime ka idee luua www.phukest.com kodulehekülg, millest loodame et kõikidele Phuketi huvilistele ka miskit tolku on. Selle raames oleme muidugi endale paraja tööpõllu loonud, mis tähenab seda, et kui soovid olla oludega kursis ning teada mida tasuks ja mida mitte pakkuda Phuketi külastajale, siis meile tähendab see igapäevast sebimist. Seda muidugi positiivses mõttes, kuna selle hullu sebimise raames avastame ka ise pidevalt uut ja huvitavat, mida siis ka lehe vahendusel teistele eestlastele edasi proovime anda.

Kas siis tegemist on mõne uue kinnisvara objekti leidmisega, mõne uue lennupakkumisega või siis näiteks advokaadibüroo külastamisega, et saada teada kuidas juriidilisel korrektselt siin asju ajada või siis mida iganes. Siin ei teki kordagi seda olukorda, et me istume hommikul terrassil kohvi rüübates ja mõeldes, et mida me küll täna peale hakkame. Kõik kujuneb välja lausa iseenesest ning õnneks ka meie suurepärane eestlastest kommuun mõistab teineteist ideaalselt. Me moodustame sellise isetoimiva sünergia, mis pidevalt täiendab üksteist. Kui keegi meist leiab midagi põnevat, siis kuluvad ainult loetud päevad, kui kõik me oleme sellest huvitavast osa saanud ja ise samad paigad ära avastatud.

Me oleme mõelnud seda, et meie tegevus siin on kui puhkusevõtmes töötamine, mis ei ole kuskiltpidi sarnane Eesti mõistes töötamisega, kuid samas oleme kogu aeg lennus. Kui hakata mõtlema, et rolleriga on sõidetud 3 kuu jooksul juba 5000km, siis võib tõdeda, et üht koma teist oleme siin näinud. Samas täna just saunas meestega istudes arutlesime ühes reisifoorumis läbikõlanud lauset, kus inimene oli käinud Phuketil 4 päeva ning oli saare läbi sõitnud ning erilist muljet polnud see talle jätnud. Ma võin panna käe südamele, et mina pärast 5000km läbimist olen avastanud saart võimalik, et 20% ulatuses ning meeletult uusi paiku ja emotsioone on alles ootamas ees. Samas ka taasavastatud paigad pakuvad alati midagi uudset ja huvitavat ning võin julgelt väita, et Phuket on üks imepärasemaid ja emotsioone pakkuvamaid paiku maamunal, kus ma viibinud olen. Kahjuks sellest maagiast on võimalik paremat ülevaadet saada alles siin pikemalt viibides ning võimalik et nädalasel Patong Beachi turistil võib saarest väga ekslik mulje jääda.

Mõnus on lugeda, kuidas inimesed lihtsalt jagavad Phukest.com lehe kaudu oma heameelt ning innustavad meid edasi tegutsema. Siis valdab meid vähemalt tunne, et me oleme midagi kellelegi kasulikku loonud. Loodetavasti oleme süstinud vähemalt mõnedele inimestele julgust Phuketit külastada ning lähimas tulevikus ka meie kaasabil tükikest paradiisi nautima tulla.

Ma ei oska öelda, et mida toob homne päev, kuid seda ma võin kindlalt kinnitada, et raudselt midagi uut, põnevat ning erutavat, "töötegemise" võtmes :)

Päikest!

Kirjutas phuketis 06:09 Sildid Thailand Tagged living_abroad

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login