Reisiblogid Travellerspoint-is

Liisu ekskursioon

sunny 32 °C

Mõned nädalad tagasi sai Liisu lasteaed siis lõplikult atesteeritud ning kätte kõik vajalikud litsentsid. Omaniku sõnul võtsid kõikvõimalikud bürokraatlikud toimingud tal aega üle poole aasta ning uskumatult suuri summasid. Enne seda oli alati juttu, et kui kõik dokumendid korras, siis on võimalik ka ametlikult lastega väljasõite korraldada.

Eelmise nädala lõpus otsustas lasteaia juhataja viia lapsed Nai Harni, kus keset laguuni asub väike saareke, millel väike mänguväljak. Hommikul kui Liisut lasteaeda viisin, keerati nagu kiuste taevakraanid valla ning minu silmis oli nende väike väljasõit igati kahtluse all. Siiski otsustati minna, kuna lastele oli lubadus antud. Kõigepealt nad olid veidi ringi sõitnud ning läbi autoakna saare lõunatippu avastanud ning tunni möödudes hakkas taas päike paistma.

IMG_3559.jpgIMG_3561.jpgIMG_3568.jpg

Kõigepealt viidi neid Promthep Cape vaateplatvormile, kus siis jalutati veidi ringi ning näidati ilusaid vaateid saare kõige lõunapoolsemast paigast. Väidetavalt olid need tibud olnud seal kõigile teistele külastajatele tohutuks vaatamisväärsuseks, kuna taide seas on palju blondi peaga väikeseid lapsi nagu karuotile mesi.

Seejärel siirduti edasi Nai Harni. Kõikidele lastele oli vajalik seepäev selga panna lasteaia logodega särk, et neid lihtsam oleks ära tunda. See särk on aga lumivalge, mis siis pärast suurt vihmasadu oli veidike kohatu.

Lastel seevastu oli aga seal Nai Harni mängupargis väga lõbus olnud. Mõelge vaid ise, kui liumägede all laiub mõnus suur poriloik, metsaalused on ligased ja märjad, siis see just ongi see, mis lastele rõõmu valmistab. Kusjuures Liisu oli olnud seal mänguväljakul kõige puhtam laps ja oli suutnud vaid läbimärjaks saada ning natuke oma helekollased püksid mustaks teha. Teised seevastu ujusid poriloikudes, püherdasid mudamülgastes ja tegid kõik võimalikke tükke, et vanematel võimalikult raske plekke välja saada oleks :)

IMG_3569.jpgIMG_3577.jpgIMG_3610.jpg

Igatahes lapsed jäid selle pisikese väljasõiduga väga rahule ning õige varsti lubati midagi analoogset uuesti korraldada. Emmele jäi siis veel rõõm Liisu riideid leotama ja puhastama hakata ning peale kümnekordset puhastamist ja loputamist on enamus sodi riietelt lõpuks välja saadud.

Päikest!

Kirjutas phuketis 04:31 Sildid Thailand Tagged events

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login