Reisiblogid Travellerspoint-is

Esialgne majutus broneeritud

overcast 16 °C

Kirjutan veidi sellest, kuidas meil ettevalmistused on kulgenud ning tuleb tõdeda tõsiasja, et vaid 18 päeva veel jäänud äralennuni.

Veidi siis meie majutusest Phuketis. Eesmärgiks on meil üürida 3 magamistoaga maja (võibolla isegi basseiniga), mis oleks möbleeritud ning sisaldaks kõike eluks vajalikku: köök, köögimasinad, pesumasin, mööbel, lauanõud, internetiühendus jnejnejne. Oleme mõelnud ja uurinud, et maja võimalik asukoht peaks olesma saare lõunaküljes Chalongis, Rawail või Nai Harnis. Nagu näete, on juba asukoha variante mitu, mis teeb valiku distantsilt väga raskeks. Lisaks kohalikud tegelased, kes maju välja rendivad, ei kuuluta eriti internetis, niiet valikus on enamasti vaid kinnisvarafirmade ja -portaalide pakkumised, mille hinnasuurusjärk on suht kõrge. Niisiis otsustasime ja ka konsulteerisime Phuketis resideeruvate eestlastega, et kõige mõtekam on rentida kõigepealt lühiajaline eluase ning juba siis kohapel ringi sõites otsida meile pikemaajalisem rendipind.

Valik langes Kata Beach-i läheduses mäenõlval asuva korteri peale, kus on lisaks elutoale veel 2 magamistuba, 2 rõdu, kööginurk, vannituba ning loomulikult kõikides tubades kliimasüsteem.

Mõned pildid sellest korterist:

Pilt_207.jpg Pilt_206.jpg Pilt_205.jpg Pilt_204.jpg Pilt_202.jpg Pilt_201.jpg

Olime juba pikalt otsinud sobilikku lühiajalist majutust, kuid kõik soodsad pakkumised olid 1 magamistoaga või siis hotellid. Õnneks tuli meile appi Phuketis elav Tarmo (lugege tema blogi siit: Phukest). Normaalhind antud korterile on kõrghooajal 3000THB/päev, kuid kuna hetkel on seal madalhooaeg, siis saime antud korteri broneeritud nädalaks hinnaga 1500THB/päev. Lisaks on nad suht paindlikud, et kui soovime pikendada oma sealolekut, siis on antud korter vaba kuni 6. juulini.

Meie muud ettevalmistused on kulgenud plaanipäraselt, järgemööda pakime kodus asju kastidesse ning arvatavasti järgmine nädal hakkame asju kolima.

Uute sissekanneteni.

Päikest!

Kirjutas phuketis 11:35 Sildid Estonia Tagged living_abroad

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login