Reisiblogid Travellerspoint-is

Perelisa

sunny 34 °C

Oleme juba aastaid igatsenud omale koera võtta, kuid tänu minu loomaallergiale on sellele mõttele alati stopp peale pandud. Kuna meil naabritel on juba pikka aega üks Beagle tõugu koer ning mulle pole see kuidagi mõjunud, siis sai mõte uut hagu juurde.

Just selle mõtte ajal sünnitas meie tuttava restoraniomaniku koer ühe pesakonna, kus oli nii pruune kui ka valgeid mustakirjulisi kutsikaid. Oleme juba mitu nädalat neid imepisikesi karvapalle piilumas käinud, kuid pole suutnud ära otsustada, millist võtta ja kas üldse võtta jnejne. Eks teiseks kahtlemise põhjuseks oli kindlasti ka see, et mis me koeraga peale hakkame, kui peaksime tagasi minema, kuid ka see kahtlustus hajus, kui kutsikate omanik ütles, et sellisel juhul on ta hea meelega nõus koera endale tagasi võtma.

Täna siis käisimegi tema juures ning kuna me tahtsime saada tumedamat koera, siis saime valida kolme erineva pruuni koerakutsika vahel. Ühel, kes meile väga meeldis, ei olnud kõhu all kõiki vajalikke vidinaid, mistõttu tuli siiski tegelikkuses valida kahe pruuni isase kutsika vahel. Pärast pikki vaidlusi ja arutelusid, otsustasime valida sellise kirju näoga kutsika, kelles nägime ka suurest peast isikupärast koera :)

Mässisime siis kutsu teki sisse ning Christiani süles sõitsime rolleritega kodu poole. Roller on selline maagiline asi, kus kõik väiksed lapsed tuttu armastavad jääda. Nii ka kutsikas.

Tee pealt ostsime veel talle kaelarihma ning toitu mida ta koju jõudes vitsutas kohe suure isuga. Avastasime, et ta kehal jooksevad ringi mingid kirbud ning panime kutsu kohe pessu ning tegelesime tema puhastamisega.

Igatahes on meil nüüd uus pereliige, kes meid alati koju jõudes rõõmsalt vastu võtab ning kellega kõiki muresid ja rõõme jagada saab. Loodetavasti oleme talle head vanemad ning kasvatame temast tubli ja heasüdamliku kutsa :)

Päikest!

Kirjutas phuketis 03:23 Sildid Thailand Tagged animal

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Kommentaarid

Oi kui tore ja hea info! Enel ka koerte sllergia, aga Viki (meie sõbra koer) pole talle veel muret põhjustanud. Seega, jääme huviga ootama, mis saab. Äkki ka meile tuleb kuangi Beagle.

Ene&Vallo

autor Vallo

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login