Reisiblogid Travellerspoint-is

Sawasdee Bi Mai ehk Head Uut Aastat

sunny 33 °C

Nüüd siis oleme nii kaugele taas jõudnud, et järjekordne aasta on selja taha saadetud. Kuidas see siis meil siin Phuketil tuli ning milliseid emotsioone ja tundeid see meis tekitas. Läinud aasta üllatas ennast nii positiivselt kui negatiivselt, kuid kuna juba oleme sellised inimesed, et ei jää olnud asju heietama ja taga nutma, siis kokkuvõttes oli see väga positiivne ning muutusterohke aasta.

Vana aasta õhtu algus oli siin suht töine ning peale mõningate asjatoimetuste lõpetamist oli aeg hakata ka ilutulestikku otsima. Sai Christianiga mindud Supercheapi "ostukeskusesse", kus valitses tõeline kaos. See keskus on juba vaatamisväärsus omaette, kus meeletu suurel maa-alal müüakse kõike võimalikku ning soodsate hindadega. Seal sai küsitud ja uuritud, et kust ilutulestikku leida võib ning peale käte ja jalgadega selgitustööd leidsimegi mõned riiulid, mis olid täidetud erinevate "pommidega". Ilutulestiku hinnad on siin tunduvalt soodsamad kui me Eestis harjunud olime ning kaenlasse sai haaratud nii palju kui vähegi ära kanda suutsime. Me pole vist kunagi nii suure koormaga rolleriga sõitnud :)

Kodus pakkisime asjad ning suundusime Nai Harni meie rootsi sõprade majja, kus siis pidime uut aastat vastu võtma hakkama. Kuna kell oli alles päeva jõudnud, siis otsustasime kõigepealt väikese soojenduseine teha rannas asuvas restoranis. Peale seda sõitsime majja tagasi, kus kõik kohe basseini hüppasid. Kui juba pimedamaks minema hakkas, sai ette valmistatud meie ostetud suured kalad white snapperid, mis grillile küpsema panime. Kahjuks pidime kalades küll hiljem pettuma, kuna mingil arusaamatul põhjusel kerkis mingi eriline mudamaitse kalades esile, mis täis naudingu poolikuks jättis. Õnneks ei lasknud me ennast sellest häirida ning ilus õhtu jätkus.

Kesköö saabudes võtsime shampusepudelid näppu ning igaüks sai omale kätte meie suurepärased raketipadrunid ning suundusime välja uut aastat vastu võtma. Pauku ja tulevärki saime ikka täie raha eest ning uus aasta tuli vägevalt. Lapsed pidasid ilusti vastu ning ka koerad (nimelt oli meil ka Franky kaasas) ei teinud teist nägugi pauku kuuldes. Liisu küll väsis mińgi kella 1 paiku ära ning läks tuttu, kuid Christian möllas meiega veel varaste hommikutundideni kaasa. Imelik oli see, et tegemist oli ühe vähese aastavahetusega, kus televiisorit lahtigi ei tehtud :)

Kokkuvõttes oli see aastavahetus nagu iga teinegi, välja arvatud see, et öösel välja minnes ei pidanud endale pakse riideid selga toppima. Nüüd uue aasta alguses nagu erilist tunnet ei olegi, välja arvatud ehk see, et kalendrisse vaadates on uus number ees.

Soovime siit omaltpoolt kõikidele head uut aastat ning veelgi positiivsemat ja rõõmsamat alanud 2010 aastat.

Päikest!

Kirjutas phuketis 02:26 Sildid Thailand Tagged events

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login