Reisiblogid Travellerspoint-is

Sound show

sunny 34 °C

Kuulsime ükspäev ühelt kohalikult, et laupäeviti toimub Phuket Townis Sapah Hini linnaosas üks huvitav sündmus. Nimelt autode helituuningu show. Loomulikult ei suutnud me sellele kiusatusele vastu seista ning koos poja ning mõnede sõpradega sõitsime õhtupimedas Phuket Towni poole.

Jõudsime Sapah Hini peale poolt kümmet õhtul ning nägime juba kaugel kogunenud rahvahulka. Kohale jõudes selgus, et see polnudki mingi show, vaid seal toimus üks teine põnev üritus. Nimelt oli seal raadioteel juhitavate mudelautode ringraja võistlus. Jube lahe oli poistel vaadata, kuidas 30cm pikkused pisikesed autod mööda keerulist rada ringi kihutavad, avariisid põhjustavad ning kuidas kogu see virr-varr kulges. Eriti meeldis poistele üks roosa auto, mis kõik kurvid sirgeks võttis ning sõna otses mõttes kõikide teiste võistlejatega tüli noris, avariisid põhjustas ning pidevalt kummuli oli :)

Mingi hetk sai võistlus läbi ning liikusime edasi. Juba kaugelt oli kosta tüpsu ning teadsime, et oleme suundumas õigesse kohta. Kohale jõudes avanes vaatepilt, mida võis kõrvutada filmist Fast and the Furious nähtuga. Kokku oli tulnud mitusada erinevas mõõdus ja konditsioonis autot, mis kõik olid tuunitud andma välja kõige kõvemat ning kvaliteetsemat muusikat. Kõvemad vennad olid kõik helisüsteemid ühendanud oma läptopiga ning nad juhtisid kogu autodes toimuvat tulede ja muusikamängu veidi eemalt oma monitorilt.

Heli on nii tugev ja sügav, et ega eriti rääkida seal polnud võimalik. Käisime siis ühest autost teise ja tunnustasime ning laitsime nii nagu jaksasime. Osad olid tõesti endast kõik andnud, kuna valmis oli ehitatud ikka tõelisi meistriteoseid. Kogu aeg vooris aga autosid juurde ning mingi hetk oli terve suur parkimisala täitunud autodega. Kuna kellaaeg oli juba suht hiline ning hommikul Christianil jalkatrenn ootamas, siis mõtlesime tagasi sõita kodu poole, kuid enne seda tegime veel kiire piljardipeatuse Chalongi ühes kohalikus baaris. Poistel selles vanuses on juba vaja veidi õhtuseid meelelahutusi, kuna nad sellest võidu kõik kogu aeg räägivad :) Hullumaja eksole...kui mõelda oma nooruse peale. Siis ei kujutanud küll ette, et selles vanuses viibiks Taimaal õhtul hilja baaris piljardit mängides ;) Siin paistab ka päike öösiti.

Päikest!

Kirjutas phuketis 04:31 Sildid Thailand Tagged events

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login