Reisiblogid Travellerspoint-is

Christiani eksamitulemused

sunny 36 °C

Võiks ju arvata, et 7-8 aastastel lastel ei tule veel tegemist teha eksamite ning sellega kaasneva pingega, kuid võta näpust. Christiani koolis on kohustuslikus korras ette nähtud nii poolaastaeksamid, kui ka järgmisesse klassi üleminekueksamid, sõltumata millisesse klassi laps kuulub.

Juba varakult anti meile teada, et lapsi tuleb hakata ettevalmistama saabuvateks eksamiteks. Lasime Christianil siis meile ette korrata suvalisi asju kooliõpikutest ning ta vastas need meile peaaegu sajaprotsendiliselt. Muretsemiseks polnud mingit põhjust, kuna teadsime, et ta saab kindla peale hakkama.

13-15 jaanuaril toimusid siis eksamid, mis oli ainete kaupa päevade peale ära jagatud. Lausa hirmutav on mõelda täiskasvanulgi selle peale, et kolmel järjestikusel päeval tuleb anda endast maksimum ning sooritada rida erinevaid eksameid.

Nüüd 1. veebruaril avalikustati lõpuks kauaoodatud tulemused ning need on siis järgmised (vahemärkusena mainin, et maksimum puktid, mida eksami sooritamise eest võis saada oli 45):

Thai Language - 44
Math in Thai - 45
Science in Thai - 43
Social Studie, Religion & Culture - 44
Career - 43
Computer - 45
Health & Physical Education - 42
Mathematics - 45
Science - 44
English - 44

Ühesõnaga meil Janaga jäi mõlemal suu lahti kui seda tunnistust vaatasime. Arvasime, et tulemus tuleb hea, kuid nii maksimumi lähedast tulemust küll oodata ei osanud. Igatahes väga tubli poiss meil :)

Päikest!

Kirjutas phuketis 23:31 Sildid Thailand Tagged educational

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Kommentaarid

Tervitusi lumisest Tallinnast!
Kuidas Ta klassikaaslastel läks?
Milline on üleüldine tase?
On õppimine seal maal pop?

trv... lähen lükkan lund edasi... :)

autor Rauno

Kui Christiani kesmimine % 100st 95-100%, siis klassi kesmine eksamitulemus oli 79-90%, niiet kõvasti üle keskmise :)
Õppimine on popp selles suhtes, et lastel on ka peale kella 16-st kooli lõppu veel igasugused lisatunnid ning ka nädalavahetusteti käiakse kooli, et lisatunde võtta.

autor phuketis

ma kallistaks ta peaaegu pooleks!!! nii tubli poiss lihtsalt!!! musid kallid teile sinna!!!

autor Uhke tädi Heidi

Supertublid lapsed teil ja poisi kohta on Christiani tulemus veel eriti kiiduväärt. Edu teile seal ja hoidke üksteist!

autor Marge

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login