Reisiblogid Travellerspoint-is

Sünnipäev

sunny 37 °C

Vahepeal tuli tõdeda fakti, et olen jälle aasta vanemaks saamas. Seekordselt oli tiksumas ette 32. eluaasta. Kuna eelmine aasta sai enam vähem sünnipäev ära unustatud, siis see aasta siin paradiisis olles pidin seda veidikene tähistama.

Hommikul otsustasime Christiani ja Maidoga, et peaks hommikut sportlikult alustama ning sõitsime Kathul asuvasse Cable Ski parki, kus mõned tunnid wakeboardiga sõitsime. Christian oli ka nii julge, et proovis esimest korda põlvelauda ning sellega ringi kaarutas.

Kuna meie maja kõrval asub mõnus bassein, siis otsustasime korraldada ühe Pool Party ehk basseinipeo, kus külalistel ei tuleks muretseda, mida selga panna :) Nagu iga sünnipäeva lahutamatuks osaks on söök ja jook ning 99% juhtudest ka kartulisalat, siis ei saanud me ka sellest siin soojas kliimas olles loobuda. Jana vaaritas koos Liisiga (meil olid nimelt Eestist vanad naabrid külas just) hunniku salatit, keerutas kokku suure hulga lihapalle, küpsetasid erinevaid suupisteid ning tegid igasugu muid ettevalmistusi. Tänud nendele selle eest :)

Sai juureldud meie aia kaunistuste üle ning pärast mõningast mõtlemist, otsustasin investeerida laseritesse, mis siis kõikidele palmidele ilusa valgusmängu tekitasid.

Pidu iseenesest oli mõnus, vesi oli soe ning vihma ei sadanud :) Vahepeal saabusid uued külalised ning olid kingituseks kaasa võtnud Ekke, kes siis rahvast oma eestimaiste kitarrilugude ja lauludega lõbustas.

Viimased vaprad sõdurid pidasid vastu kuni poole ööni, käisime veel mõnede poistega Katal ringi tuuseldamas ning peale seda vaatasime koos Kristiina suusasõitu.

Igatahes tänud kõikidele, kes kohal olid, kes meeles pidasid, kes kaasa aitasid :)

Päikest!

Kirjutas phuketis 03:51 Sildid Thailand Tagged events

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Kommentaarid

Hilised sünnipäevaõnnitlused! ja samuti kõigile naistele head naistepäeva (kuigi sealmaal sellest 8 märtsi pühast ei tea ega pea keegi).
:)

autor Aaro

Palju õnne !

autor jaak

TERE! Leidsin teie blogi juhuslikult ja loen seda huviga! Olen ise ka Phuketis käinud ja tean kui ilus ja rahulik elu seal on :) Kadestan teid,et saate seal elada..(heas mõttes muidugi!! ) :)))) Aitäh! Ingrid:)

autor Ingrid

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login