Reisiblogid Travellerspoint-is

Ärasaatmispidu

storm 10 °C

Picture_215.jpg

Oh kui raske see äraminek ikka on...ja sellele andis hagu juurde eile meie majas toimunud sõpradega ärasaatmispidu. Selle raames tähistasime ka Jana sünnipäeva, niiet topelt põhjus pidutsemiseks.

Me ei suuda ära tänada neid kalleid sõpru, kes ei pidanud paljuks enne ärasõitu tulla meile ning maha pidada üks korralik pidu. Kuna üritus ise algas juba suhteliselt vara (osad külalised saabusid kella 15 paiku), siis viimased vaprad "sõdurid" pidasid vastu kella 6-ni hommikul. Tundus, et tegime ka meie maja külaliste arvulise rekordi, kes seal korraga on viibinud.

Kuna tegelikult oli üritus planeeritud pidada väljas, siis loomulikult olid Eesti ilmal omad plaanid. Viimaselt sekundil klopsisime poistega püsti varikatuse, mille all wok sai valmis küpsetatud. Kuid ega tegelikult see vihm, tuul ja külm peo kulgu ei mõjutanud. Hea peo valem on sõbrad + hea tuju. Lisaks sellele 45 inimest pisikeses majaksese tekitas mõnusa ööklubi tipptunni tunde, kus elutoast kööki jõudmine kujunes aeganõudvaks ettevõtmiseks.

Äitähh Leiu, Uku & Heidi, Maido & Liis, Raido ja Triin, Andi, Helin & Kelly-Liis, Kirsti & Jaak, Janek, Helen, Artur & Kirsika, Reet & Heidzu, Karina & Veiko, Agle & Keijo, Annika, Alar & Maarja, Holger & Maiken, Kristi ja Lauri, Anti & Marge, Kristi & Kristjan, Kats, Mart, Marju & Kenneth, Jaanika & Andreas, Silver & Natalja, Kersti & Meelis, kes te kõik hoolitsesite selle eest, et me saame alati olla kindlad, et Eestisse tagasitulles ootavad meid ees inimesed, kelle õlal nutta, naerda või lihtsalt nende maja esikus magada

Ja see kingitus mis te kõik meile tegite oli midagi, mis isegi kõige jäisema südamega karusel mehel pisara silmanurgast välja rebib :)

Veelkord tahaks siis tänada kõiki, kellele me korda läheme ning loodame teid kõiki juba varsti meil Taimaal külas näha.

Kallid olete meile kõik!

Päikest!

Kirjutas phuketis 22:51 Sildid Estonia Tagged events

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login