Reisiblogid Travellerspoint-is

Viisad käes

sunny 36 °C

Kuu aega on läinud väga kiiresti ning endalegi märkamatult oli kätte jõudnud aeg seada sammud Phuketi Immigration Office poole, et saada või siis mitte saada kätte viisapikendused.

Peale pooletunnist ootamist ja närveldamist sain kätte meie passid, kus ilutses sees aastane viisapikendus kuni 11. märtsini 2011. Sellega rõõm veel ei piirdunud. Lisaks aastasele õnnestunud pikendamisele on meil nüüd võimalus viibida Taimaal kuni viisa kehtivuse lõpuni ning me ei pea käima enam tüütutel visa-runidel. See oli mulle eneselegi üllatus, kuid sellekohane info on nüüd isegi passis kirjas.

Siiski tuleb iga 90 päeva möödudes korra külastada immigratsiooniametit ning saada passi uus tempel, kuid seda juba ilma rahata.

Lisaks kui soovime riigist lahkuda, tuleb meil taodelda re-entry permit, mis tähendab luba riiki taas sisenemiseks. Selle eest nad muidugi küsivad raha, ühekordse sisenemise eest 1000 bahti ning aastase multiple re-entry eest 3800 bahti per pass. See pole siiski midagi ning on tunduvalt soodsam ja mugavam, kui käia kohustuslikel visa-runidel.

Niiet kokkuvõttes saime oma viisasid Taimaa siseselt pikendades odavamalt kui seda uuesti Inglismaalt taodeldes oleks saanud. Selleks tuli vaid leida väga hea raamatupidaja, kes enamus asju meie eest korda ajas. Kindlasti soovitan, kui kellelgi peaks kunagi abi vaja minema.

Päikest!

Kirjutas phuketis 01:32 Sildid Thailand Tagged tips_and_tricks

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login