Reisiblogid Travellerspoint-is

Mängu nimi on jalgpall, mitte tai poks

overcast 32 °C

Täna käisime oma siinviibitud aja jooksul esimest korda jalgpalli vaatamas. Oleme seda ennegi teha tahtnud, kuid keegi ei oska meile öelda, millal matśid toimuvad, kus need toimuvad ning kas üldse toimuvad. Ühesõnaga nüüd lugesin kohalikust ingliskeelsest ajalehest välja, et seoses Bangkoki rahutustega on üks AFC (Asian Football Cup) mäng toodud üle Phuketile Surakuli staadionile. Vastamisi pidid minema üks Tai meeskond Thai Port FC ja Hong Kongi meeskond Tai Po FC.

Mäng algas kell pool seitse õhtul ning rahvast dribüünidel võiks võrrelda Eesti liigamängude publikuarvuga, ühesõnaga väga hõre. Mäng algas ja kulges nagu mäng ikka, kuid kuidagi ei saa märkimata jätta, et tegelikult ei jooksnud platsil kõige rohkem mitte mängijad ega ka kohtunikud, vaid kanderaamimehed ja teised meditsiinitöötajad. See oli kohati lausa halenaljakas, kui platsi ääres käis tohterdamine igas nurgas ning kui mängija sisse tagasi ennast küsis, siis juba järgmine vend oli muru peal pikale ja kanderaamimehed jälle jooksid.

Kusjuures kollaseid kaarte jagati vaid kaks tükki ning sedagi sellepärast, et kaks venda omavahel karvupidi veica kokku läksid. Pärast mängu olid just kanderaamimehed need, kes käisid publiku eest läbi ja kõik aplodeerisid :) Kui rääkida tasemest, siis Tai meeskond oli Hond Kongi omast kõvasti üle, kuid neil puudusid asjalikud ründajad. Kui keskväljamehed olid oma töö ilusasti ära teinud, siis üks ründaja suutis kolmel rünnakul järjest trahvikastis pallist lihtsalt mööda lüüa :) Muidu tase oli suht tugev ning mäng oli Tai meeste poolt suheliselt lahtine. Pall käis, passimist ei olnud ning kogu aeg otsiti ründajaid...kes jah siis ei suutnud selle pallida midagi peale hakata. Sellest hoolimata võttis kokkuvõttes Tai meeskond oma ning Hong Kongi poisse võideti 2:0.

Ahjaa, sisse minnes ostsime veidi kallima pileti (100 bahti ja laps tasuta), et saada 1. klassi toolidele, kuid mis tegelikult kujutas endast Kadrioru staadioni taolist varikatusega asja, kus põlesid laes võimsad prozektorid. Miks ma seda kõike mainin? Aga just selle pärast, et teadupärast tõmbab valgus pimedal ajal meeletult ligi kõikvõimalikke putukaid ja lendavaid satikaid, kes siis järjekindlalt meile pähe ja kraevahele kukkusid. Poolajal siis kobisimegi tribüüni teisele küljele, kus need prozektorid puudusid ning saime rahulikult matśi lõpuni vaadata.

Veel oli lahe see, et kohe kui me staadionile saabusime, siis kohalikud filmimehed võtsid kogu mängu linti, kuid kui meid nähti, siis keerati kaamerad kohe meie suunas ning asuti agaralt filmima. Tuleb tõele näkku vaadata, et ega jah ühtegi teist valgenahalist me seal ei kohanud :)

Päikest!

Kirjutas phuketis 08:06 Sildid Thailand Tagged living_abroad

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login