Reisiblogid Travellerspoint-is

Juba homme on ärasõit

semi-overcast 16 °C

Huhh isegi ei suuda uskuda, et see aeg on nii kiiresti läinud ja juba homme hommikul vara kell 08.00 väljub laev Helsinki poole ning meie seiklus algab. Just nimelt seiklus. Mei ei võta seda kui ärakolimist vaid kui pikemat puhkust, mis annab meile alati võimalus tagasitulemiseks ning ei kohusta meid millekski.

Nüüd me oleme saanud kinnituse, et Eestis on meil nii nii palju sõpru ja sugulasi, kes meile pöialt hoiavad ja kaasa elavad. Me oleme selle üle siiralt õnnelikud. Hea on teada, et sõbrad ja pere on meil alati olemas, kui peaks olema raske, kui jagada rõõme või emotsioone. Ma ei väsi kordamast, et me ootame juba pikisilmi teid kõiki külla meile, kuna juba tunneme teist puudust. Peaks isegi mingi auhinna välja panema esimesele kolmele kiiremale perele, kes meile külla jõuaks :)

Igaljuhul pikk jutt on s*** jutt, niiet siinkohal ka meie blogi Eesti osa lõpetame. Järgmine postitus on juba meie sihtkohast Phuketist.

Päikest!

Martin, Jana, Hans Christian ja Liis Marii

Kirjutas phuketis 19:01 Sildid Estonia Tagged preparation

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login