Reisiblogid Travellerspoint-is

Poja sünnipäev

semi-overcast 34 °C

Meie elus oli kätte jõudnud järjekordne suveaeg, kus sünnipäevade tähistamine peale hakkas. Esimeseks sünnipäevalapseks oli meie poja Hans Christian. Seekord juba üheksas sünnipäev. Mingi päev just mõtlesin, et appike, kas mul on tõesti juba 9 aastane laps? Nagu vana inimene heietan juba, et küll see aeg lendab kiiresti :)

Igatahes pidasime pidu meie majas ning Christian kutsus külla nii oma koolikaaslasi, kui teisi sõpru. Esmaseks ülesandeks meil jäi mõtlemine, et mida küll süüa pakkuda, kuna arvasime, et ega need Tai lapsed eriti kartulisalatist vist lugu ei pea :) Lõpuks otsustasime siiski jääda vana hea grillimise juurde ning tuttava mereannirestoranist sai tellitud ka Tai lastele väga maitsvat juurviljade ja kanaga riisi. Tundus, et kokkuvõttes panime toiduga täkkesse, kuna kõik lapsed sõid isuga ning käisid kogu aeg juurdegi võtmas. Pidu ise oli suht vesine, kuna kõikidel oli luba basseinis möllata ning võite ise ette kujutada, kuidas kogu hoov ning maja lainetas kui kogu see lastearmaada oli üle käinud. Õnneks siin kliimas kuivab kõik suht kiiresti ning keegi ei lasknud ennast sellest häirida.

Kuna pidasime pidu esmaspäevasel päeval ehk 31. mail, siis lõppes laste jaoks pidu kella 21 ajal, kuna hommikul vara pidid kõik jälle ju kooli sammud seadma. Christian jäi oma sünnipäevaga väga rahule ning ka kõik teised lapsed said mõnusa positiivse laengu ning lubasid tihedalt külas käima hakata. Huvitav oli kokkuvõttes vaadata, et kuidas taide lapsed käituvad sünnipäeva raames, mis kombed neil on ning mida on erinevat. Kusjuures ega väga palju ei olegi. Võib olla ehk see, et neil puudub komme lilli kinkida, nad on pererahvaga hästi viisakad ning ei hakka jonnima ja jalgu trampima, kui emme või issi neile järele tuleb.

Hommikuks oli meil ka veel koristus tellitud, kuid loomulikult ajasid koristajad päeva sassi ning saabusid alles ülejärgmisel päeval :) Thai Time nagu kõik tavatsevad öelda.

Järgmiseks on meil siis ees 10. juunil Jana sünnipäev ning 17. juunil Liisu sünnipäev. Igatahes igav siin ei hakka ning iga nädal saame ühe korraliku peo maha pidada :)

Palju õnne teile kallikesed!

Päikest!

Kirjutas phuketis 20:23 Sildid Thailand

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Comments on this blog entry are now closed to non-Travellerspoint members. You can still leave a comment if you are a member of Travellerspoint.

Login